Sape (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Hits
eo: Vizitoj

en: Last visit
eo: Lasta vizito

en: Error reporting
eo: Raportoj pri eraroj

en: unban
eo: malforbari

en: ban
eo: forbari
