Sape (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: n/a
fi: ei mitään

en: Enable module
fi: Aktivoi moduuli

en: Hits
fi: Osumia

en: Last visit
fi: Viimeisin vierailu

en: Error reporting
fi: Virheilmoitukset

en: unban
fi: poista esto

en: ban
fi: estä pääsy
