Sape (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Enable module
fr: Activer le module

en: Hits
fr: Accès

en: Last visit
fr: Dernière visite

en: Error reporting
fr: Rapports d'erreur

en: unban
fr: ne plus bannir

en: ban
fr: bannir
