Sape (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: n/a
lv: n/p

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Last visit
lv: Pēdējais apmeklējums

en: Error reporting
lv: Kļūdu ziņošana

en: unban
lv: at-atslēgt (atļaut)

en: ban
lv: atslēgt
