Sape (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: unban
mn: хорио цуцлах

en: ban
mn: хориглох
