Sape (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Enable module
nl: Module inschakelen

en: Last visit
nl: Laatste bezoek

en: Error reporting
nl: Foutrapportage

en: unban
nl: deblokkeren

en: ban
nl: blokkeren
