Sape (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: n/a
sl: n/d

en: Hits
sl: Zadetki

en: Last visit
sl: Zadnji obisk

en: Error reporting
sl: Poročanje o napakah
