Sape (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Hits
tr: Ziyaretler

en: Last visit
tr: Son ziyaret

en: Error reporting
tr: Hata raporlama

en: unban
tr: yasağı kaldır

en: ban
tr: yasakla
