Sape (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Other
ar: آخر

en: Info
ar: معلومات

en: Hits
ar: الطلبات

en: Last visit
ar: آخر زيارة

en: Error reporting
ar: التبليغ بالأخطاء

en: unban
ar: ألغِ الحجب

en: ban
ar: احجب
