Sape (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Other
bo: གཞན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Hits
bo: རྡེབ་གྲངས

en: Last visit
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ལྟ་ཀློག
