Sape (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Other
eu: Bestea

en: Info
eu: Informazioa

en: Last visit
eu: Azken bisita

en: Error reporting
eu: Erroreari buruz informatu

en: unban
eu: onartu

en: ban
eu: debekatu
