Sape (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: n/a
he: -ללא-

en: Other
he: אחר

en: Info
he: מידע

en: Hits
he: כניסות

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: Error reporting
he: דיווח שגיאות

en: unban
he: בטל חסימה

en: ban
he: חסום
