Sape (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: n/a
is: á ekki við

en: Enable module
is: Virkja einingu
