Sape (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Hits
km: ការ​ចុច

en: Last visit
km: ចូល​ទស្សនា​ចុងក្រោយ

en: Error reporting
km: រាយការណ៍​កំហុស

en: unban
km: មិនហាម​

en: ban
km: ហាម​
