Sape (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ
