Sape (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ
