Sape (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: n/a
pt: n/d

en: Other
pt: Outros

en: Info
pt: Informações

en: Last visit
pt: Última visita

en: Error reporting
pt: Relatório de erros

en: unban
pt: cancelar banimento

en: ban
pt: banir
