Sape (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: n/a
sk: nie je

en: Other
sk: Ostatné

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Last visit
sk: Posledná návšteva

en: Error reporting
sk: Hlásenie chýb

en: unban
sk: povoliť prístup

en: ban
sk: zakázať prístup
