Sape (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Enable module
sv: Aktivera modulen

en: Other
sv: Övriga

en: Info
sv: Information

en: Hits
sv: Träffar

en: Last visit
sv: Senaste besöket

en: Error reporting
sv: Felrapportering

en: unban
sv: häv bannlysning

en: ban
sv: bannlys
