Sape (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Info
ta: தகவல்

en: Last visit
ta: கடைசி வருகை

en: Error reporting
ta: பிழை சமர்ப்பித்தல்
