Sape (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Other
te: ఇతర

en: Info
te: సమాచారం
