Sape (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: n/a
uk: н/д

en: Enable module
uk: Увімкнути модуль

en: Other
uk: Інше

en: Info
uk: Інформація

en: Hits
uk: Перегляди

en: Last visit
uk: Останнє відвідування

en: Error reporting
uk: Звітування про помилку

en: unban
uk: розблокувати

en: ban
uk: заборонити

en: Banned
uk: Заборонено

en: Info from %file (%fdt):
uk: Інформація з файла %file (%fdt):

en: Generation time
uk: Час створення

en: (@time ago)
uk: (@time тому)

en: No visits
uk: Немає відвідувань

en: Sape IPs
uk: IP-адреси Sape

en: User code (hash) from <b>SAPE.RU</b>
uk: Користувацький код (геш) від <b>SAPE.RU</b>

en: Enter a user code from SAPE.RU, gives to you after <a href="http://www.sape.ru/r.b3b74f2ba7.php" target="_blank">registration</a>.
uk: Введіть користувацький код системи SAPE.RU, наданий Вам після <a href="http://www.sape.ru/r.IzxagMCsSi.php">реєстрації</a>

en: Advertisement blocks count
uk: Кількість рекламних блоків

en: Blocks where SAPE.RU will show the links
uk: Блоки з посиланнями SAPE.RU

en: Enable context links for body
uk: Увімкнути контекстні посилання для вмісту

en: Enable context links
uk: Увімкнути контекстні посилання

en: Path to sape.php
uk: Шлях до sape.php

en: Site charset
uk: Кодова сторінка сайту

en: Multi-site mode
uk: Багатосайтовий режим

en: Setup the multi-site flag. It is neccessary, if you store your links.db and words.db in one folder for multiple sites.
uk: Встановлює прапор багатосайтовості, якщо ви зберігаєте файли links.db та words.db в одній теці для кількох сайтів.

en: Site host
uk: Хост сайту

en: Use this, when SAPE code can't correct find the site host.
uk: Використовуйте, якщо код SAPE не може визначити хост сайту.

en: Turn on if you want the module show you errors (verbose mode).
uk: Увімкніть, якщо необхідно аби модуль відображав помилки (докладний режим).

en: Force show code
uk: Примусовий показ коду

en: Turn on when you want the code always show.
uk: Увімкніть, якщо хочете щоб код показувався завжди.

en: Number of links to show in that block
uk: Кількість посилань для показу в блоці

en: SAPE Links #@num (last block)
uk: Посилання SAPE  #@num (останній блок)

en: SAPE Links #@num
uk: Посилання SAPE #@num

en: Sape configuration and info pages.
uk: Конфігурація Sape та інфо-сторінки.

en: Code configuration
uk: Конфігурація коду

en: SAPE.RU Link Exchange integration module
uk: Модуль інтеграції з біржою посилань SAPE.RU

en: You can disable showing links without complete disable the module.
uk: Ви можете вимкнути показ посилань без повного відключення модуля.

en: User code (hash) from <strong>SAPE.RU</strong>
uk: Код користувача (геш) з <strong>SAPE.RU</strong>

en: Enter a path to the file sape.php (you can download it from  SAPE.RU)
uk: Введіть шлях до файлу sape.php (ви можете завантажити його з SAPE.RU)

en: The file %uri does not exist.
uk: Файл %uri не існує.

en: Main Sape classes does not exist.
uk: Основні класи Sape не існують.

en: Possible old sape.php file - no context links support.
uk: Імовірно, старий файл sape.php - не містить підтримки контекстних посилань.

en: The directory %dir exists but is not writable and could not be made writable.
uk: Каталог %dir існує, але недоступний для запису, і не може бути доступним для запису.

en: Enter a site charset. Usually, it is "UTF-8" for Drupal sites . You can reference following <a href="http://www.php.net/manual/en/function.iconv.php">this link</a>.
uk: Введіть кодування сайту. Зазвичай для Drupal-сайтів це "UTF-8". Ви можете звернутись за довідкою <a href="http://www.php.net/manual/en/function.iconv.php">за цим посиланням</a>.

en: Register in SAPE.RU by <a href="!reflink" target="_blank">registration link</a>.
uk: Зареєструйтесь в SAPE.RU за <a href="http://www.sape.ru/r.IzxagMCsSi.php">посиланням</a>

en: In the <strong>Webmaster</strong> section click on <strong>[Create new site]</strong> link and copy code like %dummy_usercode to the correspondence field below and save. Please, tune the module and enable it.
uk: У розділі <strong>Веб-майстер</strong> клацніть по посиланню <strong>[Створити новий сайт]</strong> і скопіюйте код у вигляді %dummy_usercode у відповідне поле нижче і збережіть. Будь ласка, налаштуйте модуль і увімкніть його.

en: In the <a href="!block_admin">administer block section</a> enable blocks named like <strong>SAPE Links #1</strong>. It is recommended to show block only for anonymous users.
uk: У <a href="!block_admin">розділі адміністрування блоків</a> увімкніть блоки з назвами <strong>Посилання SAPE #1</strong>. Рекомендується показувати цей блок тільки для анонімних користувачів.

en: Before you start:
uk: Перед початком:

en: Register in SAPE.RU by <a href="!reflink" target="_blank">registration link</a>
uk: Зареєструйтесь в SAPE.RU за <a href="http://www.sape.ru/r.IzxagMCsSi.php">посиланням</a>

en: File %path_links not found, or it is empty.
uk: Файл %path_links не знайдений або порожній.
