Sape (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Other
bg: Други

en: Hits
bg: Посещения

en: Last visit
bg: Последно посещение

en: Error reporting
bg: Отчет за грешките

en: unban
bg: отмени забрани

en: ban
bg: Блокиране
