Sape (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Yes
ca: Sí

en: n/a
ca: n/d

en: Other
ca: Altres

en: Hits
ca: Accessos

en: Last visit
ca: Darrera visita

en: Error reporting
ca: Informe d'error

en: unban
ca: readmetre

en: ban
ca: prohibeix
