Sape (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Enable module
da: Aktivér modul

en: Other
da: Anden

en: Hits
da: Besøg

en: Last visit
da: Seneste besøg

en: Error reporting
da: Fejlrapportering

en: unban
da: ophæv bandlysning

en: ban
da: bandlys
