Sape (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: n/a
gl: n/d

en: Enable module
gl: Activar o módulo

en: Other
gl: Outro

en: Info
gl: Información

en: Hits
gl: Visitas

en: Last visit
gl: Última visita

en: Error reporting
gl: Informe de erros

en: unban
gl: readmitir

en: ban
gl: excluír
