Sape (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Other
hr: Ostalo

en: Hits
hr: Posjete

en: Last visit
hr: Posljednja posjeta

en: Error reporting
hr: Izvješća o greškama

en: unban
hr: skinite zabranu (ban)
