Sape (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: n/a
hu: n. a.

en: Other
hu: Egyéb

en: Info
hu: Infó

en: Hits
hu: Találatok

en: Last visit
hu: Utolsó látogatás

en: Error reporting
hu: Hibajelentés

en: unban
hu: visszaengedés

en: ban
hu: kitiltás
