Sape (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Yes
it: Sì

en: n/a
it: n/d

en: Other
it: Altro

en: Info
it: Informazioni

en: Hits
it: Accessi

en: Last visit
it: Ultima visita

en: Error reporting
it: Avvisi di errore

en: unban
it: riabilita

en: ban
it: proibisci
