Sape (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: n/a
ja: 利用不可

en: Other
ja: その他

en: Hits
ja: アクセス数

en: Last visit
ja: 前回の訪問

en: Error reporting
ja: エラー報告

en: unban
ja: アクセス禁止の解除

en: ban
ja: アクセス禁止
