Sape (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Other
ka: სხვა

en: Info
ka: ინფო
