Sape (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: n/a
kk: жоқ

en: Other
kk: Басқа

en: Hits
kk: Хиттер

en: Last visit
kk: Соңғы көшу

en: Error reporting
kk: Қате туралы хабарлау

en: unban
kk: баннан шығару

en: ban
kk: бандау
