Sape (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: n/a
lt: n/d

en: Other
lt: Kiti

en: Info
lt: Informacija

en: Hits
lt: Skaityta

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: unban
lt: panaikinti draudimą

en: ban
lt: uždrausti
