Sape (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Other
nn: Andre

en: Info
nn: Informasjon

en: Error reporting
nn: Rapportering av feil
