Sape (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: n/a
pt: não disponível

en: Enable module
pt: Ativar módulo

en: Other
pt: Outro

en: Info
pt: Informações

en: Hits
pt: Exibições

en: Last visit
pt: Última visita

en: Error reporting
pt: Relatórios de erros

en: unban
pt: autorizar

en: ban
pt: proibir
