Sape (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Other
sq: Tjetër

en: Hits
sq: Vizita

en: Last visit
sq: Vizita e fundit

en: Error reporting
sq: Raportimi i gabimeve

en: unban
sq: hiq dënimin

en: ban
sq: dëno
