Sape (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Other
th: อื่นๆ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Error reporting
th: การรายงานปัญหา
