Sape (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Other
af: Ander

en: Hits
af: Treffings

en: Last visit
af: Laaste besoek

en: Error reporting
af: Foutverslaggewing

en: unban
af: ontban

en: ban
af: verban
