Sape (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Error reporting
am: ስህተት ሪፖርት ማድረጊያ
