Sape (7.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: n/a
az: yox

en: Other
az: Digər

en: Info
az: Məlumat
