Sape (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Other
cy: Arall

en: Hits
cy: Cyfraddau taro

en: Last visit
cy: Ymweliad diwethaf

en: Error reporting
cy: Adrodd gwall

en: unban
cy: dad-wahardd

en: ban
cy: gwahardd
