Sape (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Hits
dz: གྲགས་ཐོབ།

en: Last visit
dz: བལྟ་སྤྱོད་མཇུག།

en: Error reporting
dz: འཛོལ་བ་སྙན་ཞུ་འབད་དོ།

en: unban
dz: བཀག་དམ་བཤོལ།

en: ban
dz: བཀག་དམ།

en: (@time ago)
dz: (@time  གི་ཧེ་མ།)
