Sape (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: n/a
et: puudub

en: Other
et: Muu

en: Hits
et: Tabamused

en: Last visit
et: Viimane külastus

en: Error reporting
et: Vigadest raporteerimine

en: unban
et: katkesta täielik keeld

en: ban
et: keelusta täielikult
