Sape (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: n/a
fa: هیچ

en: Other
fa: ساير

en: Info
fa: اطلاعات

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Last visit
fa: آخرین بازدید

en: Error reporting
fa: گزارش خطا

en: unban
fa: لغو تحریم

en: ban
fa: تحریم
