Sape (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Actions
is: Gerðir

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Other
is: Annað

en: Hits
is: Rám

en: Last visit
is: Síðsta vitjan

en: Error reporting
is: Feilfráboðan

en: unban
is: lýs úr bann

en: ban
is: bannlýs
