Sape (7.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Other
hi: अन्य

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Info
hi: जानकारी

en: Hits
hi: हिट्स

en: Error reporting
hi: त्रुटि रिपोर्टिंग

en: unban
hi: अप्रतिबंधित करें

en: ban
hi: प्रतिबंध
