Sape (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: n/a
ku: نییە

en: Other
ku: هیتر

en: Info
ku: زانیاری

en: Hits
ku: سه‌ردان

en: Last visit
ku: دوا سه‌ردان

en: Error reporting
ku: ڕاپۆرتکردنی هەڵه

en: unban
ku: ڕێگای پێ بدە

en: ban
ku: بلۆک بکە
