Sape (7.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Info
ml: വിവരം
