Sape (7.x-1.0-beta4) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Actions
no: Handlinger

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: n/a
no: &mdash;

en: Other
no: Annet

en: Info
no: Informasjon

en: Hits
no: Treff

en: Last visit
no: Siste besøk

en: Error reporting
no: Feilrapportering

en: unban
no: opphev bannlysning

en: ban
no: bannlys
