Sape (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: n/a
pl: n.d.

en: Other
pl: Inne

en: Info
pl: Informacja

en: Hits
pl: Odsłon

en: Last visit
pl: Ostatnia wizyta

en: Main configuration
pl: Główna konfiguracja

en: Error reporting
pl: Powiadamianie o błędach

en: unban
pl: zezwól na dostęp

en: ban
pl: blokada dostępu
